• Одличната цена
  • Ново
ABS Хром Задните Опашка Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња За Kia Sportage 2017

ABS Хром Задните Опашка Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња За Kia Sportage 2017

 
DEN 1489.44

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment :
Одговара за Kia Sportage 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : изработен Од ABS Пластика Боја : Хром
inculde : 2 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог.


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози