• Одличната цена
  • Ново
ХРОМ СТЕРЕО ЗВУЧНИК ПРСТЕН ТРИМ ДЕКОРАЦИЈА ЈАМКА за FORD Избега / KUGA 2013

ХРОМ СТЕРЕО ЗВУЧНИК ПРСТЕН ТРИМ ДЕКОРАЦИЈА ЈАМКА за FORD Избега / KUGA 2013

 
DEN 2058.24

Износ
Во продавницата.


Одговара за 2013 FORD Бегство
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од АБС , хром мазна огледало завршувањето
Вклучува : 6pcs во собата


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози