• Одличната цена
  • Ново
За Benz ML W166 /GL X166 2012-2015 Задните Покривот светлина мапата светилка рамка покрие трим

За Benz ML W166 /GL X166 2012-2015 Задните Покривот светлина мапата светилка рамка покрие трим

 
DEN 1147.20

Износ
Во продавницата.


Опис На Мерцедес Бенц 2012-2015 ML W166 /GL X166
100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Quality Aluminum Легура
Пакетот вклучува : 2 парчиња
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно installing3 M Тип е прикачена на задната


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Слични предлози