• Одличната цена
  • Ново
4pcs Карбонски Влакна Боја на Внатрешната Врата се Справи Рамка Покрие Намали за Форд Фокус 11-13

4pcs Карбонски Влакна Боја на Внатрешната Врата се Справи Рамка Покрие Намали за Форд Фокус 11-13

 
DEN 2345.28

Износ
Во продавницата.


Објектот Описи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 4pcs/set
Материјал : Висок Квалитет на ABS
Боја : Карбонски Влакна Боја (како на сликата)
ОДГОВАРА ЗА Форд Фокус 2011 - 2013
Функција :
Лесна инсталација wihtout било алатки, двојно страна 3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Строги Фабрика КК тест. Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Година.
Фитинг
1. Отстрани сите остатоци и маснотии од апликацијата област.
2. Користете 3 M Општа Намена Почиста и Восок Смена или други благи растворувач, како што се Бело Дух применува со чиста крпа.
3. Индиректно топлина на трим капак и автомобил лакот помош на фен за 30 целзиусови степени, со цел да се постигне подобрена размена на инстант бонд.
4. Отстрани надворешниот покривање од лента да се изложи на леплива страна.
5. Се применуваат лиење (со лента се применуваат) да ја саканата површина на автомобил тело.
6. Удар надолу едвај по аплицирањето.
7. 24 часа пред перење на вашиот автомобил.


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
UPC:
не се применува

Слични предлози