• Одличната цена
  • Ново
ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ЗАДНАТА ВРАТА НА ВРАТА СЕ СПРАВИ СО ХРОМ НАМАЛИ ПОКРИЕ ГАРНИТУРИ ОДГОВАРА ЗА БЕГСТВО KUGA

ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ЗАДНАТА ВРАТА НА ВРАТА СЕ СПРАВИ СО ХРОМ НАМАЛИ ПОКРИЕ ГАРНИТУРИ ОДГОВАРА ЗА БЕГСТВО KUGA

 
DEN 2016.00

Износ
Во продавницата.

Опис На Производот
Производ : Заден Дел Хром Намали Fitment : Ford Избега / Kuga (2013~up) Модел Година : 2013-UP Вклучува : 1 Парче ве Молиме да се Осигура Соодветност Внимателно Пред да ги Купите. Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Функција : Директно одговара. Лесна инсталација со двојно страна Автомобилската лента во задниот дел од опфаќа за силна и безбедна врска. 100% Водоотпорни. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.Додадете стил на вашето возило. Квалитет Загарантирана, Еден од најдобрите на пазарот. Трае Со Години. SKU : E4403


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози