• Одличната цена
  • Ново
Поздравниот Чувари Кал Клапи Кал Чувари 4pcs За Suzuki Vitara Escudo 2015 година

Поздравниот Чувари Кал Клапи Кал Чувари 4pcs За Suzuki Vitara Escudo 2015 година

 
DEN 2064.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment :
Одговара за Suzuki Vitara Escudo 2015 2016 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Изработени Од Пластика inculde : 4pcs Фабрички Квалитет,Направени во ISO9001 Fatory Лесно installtion.


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози