• Одличната цена
  • Ново
Кожа НА Автоматски Менувач Опрема Shift Knob Покритие За ЗА ФОРД ФОКУС 05-11

Кожа НА Автоматски Менувач Опрема Shift Knob Покритие За ЗА ФОРД ФОКУС 05-11

 
DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.

Кожа НА Опрема Shift Knob Покритие За ЗА ФОРД ФОКУС 05-11
Ние нудиме Различни Видови на Форд Фокус Автомобил Додаток и Делови . Контактирајте со нас во секое време ако сте заинтересирани во нашите производи.
Пакет inluded : 1 сет на 1pcs Боја ВО црна Кожа+Црн Конец
Ако имате потреба од Црна Кожа+ЦРВЕНА , ве молиме оставете порака до нас преку paypal по купувањето. ви благодариме
Цел совети : Кога купувате, pls бидете сигурни дека, вашиот фокус Пред видите како што ние емисии на под фотографијата.
100% Сосема нов
Сет од 1 buc маска, Направени од Кожа
Инсталирање совети : Оваа ставка доаѓа со една страна отворено и треба да се стави нишка во orginal дупки кои веќе постојат, тогаш tighen и заврзана.!


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози