• Одличната цена
  • Ново
Еден Пар Хром Издувни гасови Пригушувач Совет Цевка Совети За Mazda CX-5 CX5 2012 2013

Еден Пар Хром Издувни гасови Пригушувач Совет Цевка Совети За Mazda CX-5 CX5 2012 2013

 
DEN 2208.00

Износ
Во продавницата.

Еден Пар Хром Издувни гасови Пригушувач Совет Цевка Совети За Mazda CX-5 CX5 2012 2013
ОПИС
Одговара : Mazda CX-5 CX5 2012 2013
-100% сосема нов и Висок квалитет!совршено се вклопуваат!
-А во Собата на две парче
-Направен од Висок квалитет на 304 Нерѓосувачки челик,Најдобар квалитет!
-Ретки Украсување Делови и да ги задржи вашиот автомобил уникатен и око-фаќање.
-користи менгеме систем за да се спречи пригушувач совет од падне на вашиот автомобил.
Пакетот вклучува :
2 парчиња Хром Издувни гасови Пригушувач PREVIEW


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози