• Одличната цена
  • Ново
4pcs! Страна На Вратата Говорникот Декорација Покрие Скратува За Nissan Qashqai 2014 Година 2015 Година

4pcs! Страна На Вратата Говорникот Декорација Покрие Скратува За Nissan Qashqai 2014 Година 2015 Година

 
DEN 1720.32

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment : Одговара за Nissan Qashqai 2014 година 2015 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен Од ABS Пластика
Боја : Хром како слика Iclude : 4 pc/set. Направен во една ISO9001 Фабрика, строги КК контрола на тест , со висок квалитет загарантирана Лесно installtion,3 M лента е прикачена на задната страна. Сребро chromed површина и совршено се вклопуваат ! Дава вашиот автомобил shinny и луксузен изглед !!


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува

Слични предлози