• Одличната цена
  • Ново
Хром страна огледало покрие Скратува За Ford Focus 2012

Хром страна огледало покрие Скратува За Ford Focus 2012

 
DEN 1872.00

Износ
Во продавницата.


Хром страна огледало покрие Скратува За Ford Focus 2012
Покрај тоа, 2012 Форд Фокус Титаниум Hatchback 4-врата и 2012 форд фокус hatchback SEL Не се Вклопуваат , pls donot нареди за овој модел! Поради тоа што имаат поделени огледало што го прави ретровизорот поголем !
Ние нудиме Различни Видови на Форд Фокус Автомобил Додаток и Делови . Контактирајте со нас во секое време ако сте заинтересирани во нашите производи !
Цел совети : Кога купувате, pls бидете сигурни дека, вашиот фокус Пред видите како што ние емисии на фотографијата подолу
100% Сосема нов ;
Пакет indlcued : 1 сет на 2 компјутери
Направени од страна на : ABS Chromed


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози