• Одличната цена
  • Ново
Кал Клапи Поздравниот Штитници за NISSAN ОБРАТНО СЕДАН 2012 2013

Кал Клапи Поздравниот Штитници за NISSAN ОБРАТНО СЕДАН 2012 2013

 
DEN 1104.00

Износ
Во продавницата.


САМО За 2012 година, NISSAN ОБРАТНО СЕДАН само
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Направен од Висок Квалитет На ABS,(Пластика)
Боја : ЦРНА
вклучуваат : Поставување на 4pcs,
лесно installtion
завртки е прикачен


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози