• Одличната цена
  • Ново
ABAIWAI ABS Хром 3D Врата се Справи со Сад За Nissan Qashqai J11 Автомобил Резерви Автомобилски Додаток Авто Налепници 4pcs/set 2015 година

ABAIWAI ABS Хром 3D Врата се Справи со Сад За Nissan Qashqai J11 Автомобил Резерви Автомобилски Додаток Авто Налепници 4pcs/set 2015 година

 
DEN 1333.44
DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.


Добредојде! Ви благодариме за вашата посета. Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери во нашата продавница(). И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина. Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница.

Опис На Производот
Материјал&Боја : ABS,сребро.
Функција : Одлична Декорација и Заштита Изработени од квалитетна ABS Хром 4 парчиња/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС
666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. 8.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail .Време на испорака како следниве Express (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди . ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2014 2015 2016 2017
Бренд Име:
ABAIWAI
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
abs хром
Име На Модел:
Одговара Qashqai Врата се справи со Сад
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
2cm
Предмет Тип:
3D Врата се Справи со Сад Налепница
Применливи Модели:
Одговара За Nissan Qashqai j11 2014 2015 2016 2017
Име На Производ:
вратата се справи со сад
Количина:
4 парчиња/set
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Материјал:
abs хром

Слични предлози