• Одличната цена
  • Ново
8 Метар Автомобил стил за внатрешни Декоративни тема налепница, Вметнување тип Воздух Излезот Табла Декорација во Дресот на Автомобилски внатрешни работи DIY

8 Метар Автомобил стил за внатрешни Декоративни тема налепница, Вметнување тип Воздух Излезот Табла Декорација во Дресот на Автомобилски внатрешни работи DIY

 
DEN 378.72
DEN 341.00

Износ
Во продавницата.


9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ US $ 0.91 /парче US $ 1.8 /парче US $ 1.98 /парче US $ 0.98 /парче US $ 2.51 /парче US $ 1.5 /парче US $ 6.31 /пар US $ 13.93 /парче
Материјал Тип : ПВЦ Боја : Chromer сина,Хром црвена,Злато, сребро Должина : 8 Метри со Тежина : 0.18 kg/Set Забелешка : Применливо : Универзални Карактеристики на Производот : 100% Нов и Висок квалитет.Лесна инсталација.Модерен изглед. Инсталација : 1.Проверете ја инсталацијата јаз, користете мали алатки за да вметнете, тогаш проверете декорација трим е добрите и лошите страни,внесете право positon. Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Ве молиме да ни кажете каква боја сакате пред цел. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
0.2cm
Објектот Должина:
8m
Материјал Тип:
ПВЦ мека пластика
Бренд Име:
YIJINSHENG
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0.8cm
Име На Модел:
zsjt 8m
Објектот Тежина:
160g

Слични предлози