• Одличната цена
  • Ново
Додатоци Централен Потпирач за Складирање Сад Џеб Организатор Носителот Кутија 1pcs за Peugeot 3008 GT 3008GT 2017 2018

Додатоци Централен Потпирач за Складирање Сад Џеб Организатор Носителот Кутија 1pcs за Peugeot 3008 GT 3008GT 2017 2018

 
DEN 720.00
DEN 598.00

Износ
Во продавницата.

Објектот Fitment :
Одговара за Peugeot 3008 GT 3008 GT 2016 2017 2018 Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од високо квалитетни Пластични
inculde : 1 сет со мат
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2016 2017 2018
Име На Модел:
01
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Слични предлози