• Одличната цена
  • Ново
За Jeep Cherokee Црна/Сребрена/Црвена Саќе Решетката Решетката Вметнете го Намали Покрие 2014- 7pcs

За Jeep Cherokee Црна/Сребрена/Црвена Саќе Решетката Решетката Вметнете го Намали Покрие 2014- 7pcs

 
DEN 3498.24
DEN 1784.00

Износ
Во продавницата.


За Jeep Cherokee Црна/Сребрена/Црвена Саќе Решетката Решетката Вметнете го Намали Покрие 2014-2016 7pcs
Одговара За Jeep Cherokee 2014-2016
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
За Jeep Cherokee
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2016
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Слични предлози