• Одличната цена
  • Ново
Atreus Автомобил-стил, Карбонски Влакна Врата се Справи со Декоративни Ленти Трим Налепници Маска на Автомобили За Ауди А3 8V 2012-2017 Додатоци

Atreus Автомобил-стил, Карбонски Влакна Врата се Справи со Декоративни Ленти Трим Налепници Маска на Автомобили За Ауди А3 8V 2012-2017 Додатоци

 
DEN 1205.76
DEN 965.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : 100% Сосема НОВ. Материјалот е Карбонски Влакна+Епоксидна, НЕ ABS Пластика. Лесно да се инсталира,3 M лепливи ленти во задниот дел за директно стап-на .
Погоден за Ауди А3 8 V 2012-2017
Упатство за инсталација : Пред паста ве молиме проценува дека позицијата. Уживајте во DIY. Пред да се држи ве молиме чисти ситни честички и прашина на површината. Фен за коса или полесни може да се користи за греење на лента во ладна weahter. Нема автомобил за перење во рок од 24 часа по производ го инсталирате.
Пакет се вклучени : 1pec карбонски влакна трим
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека оваа точка одговара за вашиот автомобил пред место ред, благодарам.
Вистински инсталирање ефект :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.


За производот

Бренд Име:
Atreus
Година:
2017
Име На Модел:
W-AudiA3-NMBS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Тежина:
30g
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
GPS Трим
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Автомобил модел:
за Ауди А3 8V
Сместување:
внатрешни работи врата се справи со

Слични предлози