• Одличната цена
  • Ново
ABS Хром Мет Внатрешни работи вратата потпирач за Декорација покрие трим 4pcs За Субару Пустош 2015 Година Автомобил стил

ABS Хром Мет Внатрешни работи вратата потпирач за Декорација покрие трим 4pcs За Субару Пустош 2015 Година Автомобил стил

 
DEN 1176.00
DEN 1000.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment : Одговара за Субару Пустош 2015 2016 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Мет Вклучуваат : 4 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
За Субару Пустош 2015 2016 Година

Слични предлози