• Одличната цена
  • Ново
Мет 1x ABS Автомобил Инструмент Складирање Кутија Ракавица Кутија Switch Копчето Покрие Трим Рамка Декорација За Jeep Cherokee 2014

Мет 1x ABS Автомобил Инструмент Складирање Кутија Ракавица Кутија Switch Копчето Покрие Трим Рамка Декорација За Jeep Cherokee 2014

 
DEN 350.40
DEN 323.00

Износ
Во продавницата.


Напомена : Причина листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот. Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Лесна инсталација. Вклучува : 1 buc / Еден сет Боја : Исто како слика покаже Fitment За Cherokee 2014 2015 2016 Година Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана Опремени со претходно применети црвено 3 M селотејп Не дупчење или сечење е потребно. Лесна инсталација. Точно Ист како на Сликата Пакетот вклучува : 1 Pc Внатрешно Складирање Кутија Ракавица Кутија Switch Копчето Трим Маска
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


За производот

Боја Име:
Црна, Црвена, Сребрена
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Година:
2014
Име На Модел:
/
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
ОДГОВАРА ЗА:
JEEP cherokee

Слични предлози