• Одличната цена
  • Ново
8M Авто DIY Автомобил-Стил, Мотоцикл Тркала Центар Гуми Налепница Автомобил Декоративни Ленти Тркало Пречник на Заштита Заштита Опфаќа Автомобил Додатоци

8M Авто DIY Автомобил-Стил, Мотоцикл Тркала Центар Гуми Налепница Автомобил Декоративни Ленти Тркало Пречник на Заштита Заштита Опфаќа Автомобил Додатоци

 
DEN 515.04
DEN 412.00

Износ
Во продавницата.


8 M Авто DIY Автомобил-Стил, Мотоцикл Тркала Центар Гуми Налепница Автомобил Декоративни Ленти Тркало Пречник на Заштита Заштита Опфаќа Автомобил Додатоци
опис :
Име : Тркало На Автомобилот Центар Гуми Налепница
Mateiral : ABS
Боја : Виолетова,Сребрена,Црвена,Сина
Инструкции:
1 .чистење на автомобил тело
2. солза на производот назад гуми за џвакање
3. Ставете производот заедно центар за заштита на работ
4. Се намали екстра минатото по паста
5. притиснете со вашиот прст за да бидете сигурни дека паста е фирма
6. заврши
Спецификации : 1.Го заштитува вашиот венчиња од светлина хитови и scuffs 2.Лесно да се поправи 3.И двете се функционални и естетски satisifying.Направи rim кул! 4.Одговара на сите тркала(rim големина : 22"Макс) 5. Пакет внатрешноста : 8 метри по собата. Answer : ___________________________ Note : Ист квалитет,Поевтини цени, стоката е Без Мало Поле


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
8m
Име На Модел:
У Стил На Ентериерно Уредување Лента
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.23kg
Бренд Име:
ceyes
Објектот Ширина:
0.8cm
Година:
Случај За Сите Бренд Автомобил
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црвена,Сина,Виолетова,Сребро.
Тип:
8 Метри Автомобил Декоративни Ленти Тркало Пречник На Заштита Автомобил Опфаќа
Автомобил Стил:
Случај За Сите Бренд Автомобил

Слични предлози