• Одличната цена
  • Ново
lsrtw2017 304 од не ' рѓосувачки челик автомобил прозорец скратува за chrysler 300C 2006-2018 2006 2017 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

lsrtw2017 304 од не ' рѓосувачки челик автомобил прозорец скратува за chrysler 300C 2006-2018 2006 2017 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

 
DEN 3456.00
DEN 3110.00

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2005-2018
Име На Модел:
300
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози