• Одличната цена
  • Ново
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat 5 врати Вагон Б8 2017-2018 Нерѓосувачки Внатрешна & Надворешниот Задните Guard Браник Заштитник Трим Покрие Трим 2 парчиња

за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat 5 врати Вагон Б8 2017-2018 Нерѓосувачки Внатрешна & Надворешниот Задните Guard Браник Заштитник Трим Покрие Трим 2 парчиња

 
DEN 1776.00
DEN 1474.00

Износ
Во продавницата.

Одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat 5 врати Вагон Б8 2017-2018 Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Изработени Од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик
inculde : 2 ПАРЧИЊА/ Set
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто
.


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
100cm
Име На Модел:
D30400
Година:
2017-2018
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
5cm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип:
Автомобил Стил

Слични предлози