• Одличната цена
  • Ново
Бела Bodhi Семе Нараквици Врежан Лотос Цвет Pendant рака string Буда Среќа Жени Мажи Молитва Мала Тибетската Будизмот Накит

Бела Bodhi Семе Нараквици Врежан Лотос Цвет Pendant рака string Буда Среќа Жени Мажи Молитва Мала Тибетската Будизмот Накит

 
DEN 528.00
DEN 475.00

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Бела bodhi семе корен рака string 【опис на Производот】 Овој дел на Bodhi корен не е корен, но еден вид на наречен заливот остава браун семиња, 40 години цветни резултати, а потоа брзо умираат, оставајќи Mingrun чисто срце Bodhi корен.
*****Реална Слика*****


За производот

Метална боја:
8ММ, 10ММ
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
XCPT-035
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JoursNeige
Функција:
Никој
боја:
Бела
Материјал:
Бела bodhi семе корен
Pendant:
Врежан Лотос Цвет

Слични предлози