• Одличната цена
  • Ново
CSJA Природни 7 Центри Етничка Мала Мушка Tassel Нараквици Исцелување Медитација Црна Оникс Gem Камен Жени Мажи Бохемски Накит E665

CSJA Природни 7 Центри Етничка Мала Мушка Tassel Нараквици Исцелување Медитација Црна Оникс Gem Камен Жени Мажи Бохемски Накит E665

 
DEN 351.36
DEN 246.00

Износ
Во продавницата.


Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.03937 инч.
2). Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали.
3). Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
4). Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.
5). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. ) кога ќе се направи исплата.
6). Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн. Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет, ве Молиме контактирајте со нас.
7). Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царински давачки. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена.
8). Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA Природни 7 Центри Етничка Мала Мушка Tassel Нараквици Исцелување Медитација Црна Оникс Gem Камен Жени Мажи Бохемски Накит E665
Име На Производ :
Природни Реики Исцелување 7 Чакра Црна Оникс Мулти-слој Заврши Нараквици
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Продажба На Владата :
Retail & Трговија На Големо & Drop Превозот
Обложено :
Антички Сребрен Позлатен
Нараквици
Должина :
Околу 68cm , Околу 66.1 cm ( Внатрешно Периметар )
Природен Камен :
Црвено Ахат & Aventurine & Портокал Jade & Аметист & Тигар Око И Lazuli & Црна Оникс
Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Нараквици
Функција :
Црвено Tassel & Дрвото на Животот Приврзоци + Реики Јога 7 Чакра Камен Монистра
Answer : ___________________________ Note :
Пад На Превозот Прифатливо. Пратката ќе биде со следење на број што може да се следи од Интернет ако цел преку 7
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
1.Во моментов, Што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
2.За да ги заштитите вашите интереси, Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
48 Часа Брза Испорака
1.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).
2.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
3.Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот, e Packet(7-18 работни дена пристигнат) или Кина Пост Воздух Mail. Кина Пост Воздух пошта ќе треба 15-60 работни дена да пристигне во вашите раце.
4. ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена. )
Цел 7 :
Предмети Брод преку Кина Пост Обичен Воздух Mail . ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( Обезбеди следење на број, Пристигне : 15-60 работни дена.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E665
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Бренд Име:
CSJA Накит
Затворач Тип:
Никој
Функција:
реики
Компатибилност:
лекување
Име на производ:
Природни Реики Исцелување 7 Чакра Црна Оникс Мулти-слој Заврши Нараквици
Нараквици Функција:
Црвено Tassel & Дрвото на Животот Приврзоци + Реики Јога 7 Чакра Камен Монистра
нараквици мушка големина:
околу 6mm
нараквици должина:
Околу 68cm
Нараквици Внатрешна Периметар:
Околу 66.1 cm
Природни камења:
Црвено Ахат & Aventurine & Портокал Jade & Аметист & Тигар Око И Lazuli
Други Камења:
Сина, Тиркизна
Главната Камења:
црна оникс
Нараквици За Користење:
Молитва , Подароци , Партија , Секојдневно Носи , Свадба , Било Прилики
фабрика:
CSJA Сонце Накит

Слични предлози