• Одличната цена
  • Ново
Симпатична Дрво Мушка Бохемија Еластична Шарм Нараквици & Алки Дрвени Монистра Хривнија Multilayers Pulseras Жени

Симпатична Дрво Мушка Бохемија Еластична Шарм Нараквици & Алки Дрвени Монистра Хривнија Multilayers Pulseras Жени

 
DEN 81.60
DEN 61.00

Износ
Во продавницата.


Должина : 18cm
Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги е потребно повеќе работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги зема побрзо превозот.Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или(Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!


За производот

Бренд Име:
zheFanku
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Чешка
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BUEP834F9281
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
бисер хривнија:
гроздобер хривнија
монистра хривнија:
изјава хривнија
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА:
Нараквици & Алки
Тип На Единица:
парче

Слични предлози