• Одличната цена
  • Ново
Висок Квалитет На Природен Мулти Боја Во Близина Круг Бисер Монистра Нараквици Мода Жена Накит

Висок Квалитет На Природен Мулти Боја Во Близина Круг Бисер Монистра Нараквици Мода Жена Накит

 
DEN 753.60
DEN 686.00

Износ
Во продавницата.


Мулти боја Природен Бисер во Близина Круг Монистра и Зелена Ахат Монистра Нараквици Мода Накит
Описи :
Материјал Природни Свежа Вода Бисер Монистра + Зелена Ахат Монистра
Боја
како слики
Големина
околу 8мм монистра / 7.5 инчи должина
Повеќе Детали
1 компјутер по цел


За производот

Бренд Име:
Buty-Bzi
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
овална
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
круг монистра

Слични предлози