• Одличната цена
  • Ново
Тигар Око Камен Црна Смола Лава Монистра Beaded Хривнија Еластичност Јаже Буда Wristband Алки bijoux Жени Мажи Обичниот Накит

Тигар Око Камен Црна Смола Лава Монистра Beaded Хривнија Еластичност Јаже Буда Wristband Алки bijoux Жени Мажи Обичниот Накит

 
DEN 100.32
DEN 75.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Смола
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Број На Модел На:
SZ020-SZ087
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
/
Функција:
/
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Повод:
Anniverrsary;Подарок;Лице;сувенири;Други
Начин На Продажба.:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
is_customized:
yes
Брзо Express:
Цел>150usd DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Пакет:
OPP пакет
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Слични предлози