• Одличната цена
  • Ново
LVCHI Нови 2018 Увезени Mink Грб на Жените Природни Крзнено Палто Mink Грб се Сврти Надолу Јака Занитвам Beading Кул Дама Краток Mink Палта

LVCHI Нови 2018 Увезени Mink Грб на Жените Природни Крзнено Палто Mink Грб се Сврти Надолу Јака Занитвам Beading Кул Дама Краток Mink Палта

 
DEN 81552.00
DEN 65242.00

Износ
Во продавницата.


Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.Би сакал да споделам некои нови знаења од крзно со нашите купувачот пријател. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн. Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере.
FEED BACK 1. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите.Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако Кога ќе се вратам да се потврди приемот на облека и повторно, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. 2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас. превозот : 1.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас. 2.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се.


За производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Streetwear
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Декорација:
Занитвам
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
YX1293
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
M L XL
Mink Стил:
Увезени Mink
Должина:
Short
Години:
2018 Нов стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
Пак надолу Јака
красат:
Beading/Занитвам

Слични предлози