• Одличната цена
  • Ново
7 Инчен Екран во Боја лична Карта/Лозинка Спогодба Видео Врата Телефон

7 Инчен Екран во Боја лична Карта/Лозинка Спогодба Видео Врата Телефон

 
DEN 6672.00
DEN 6338.00

Износ
Во продавницата.


Функција и Карактеристики
Пластични камера, го отклучите со лична карта, со лозинка, со копче, работа присуство функција, 25000 евиденција, добар
дизајн, CMOS или CCD сензор, 6 LED светла,nightvision.
Handfree затворен монитор, 7 инчен TFT, јасна слика.
Меѓусебен дијалог, следење на отворено,го отклучите.
Меѓусебен дијалог е достапен помеѓу внатрешна и надворешна единица.
Осветленоста, chroma и прстен прилагодливи.
3-хорда мелодија прстени за опција.
Двете камери може да се поврзани со четири монитори. (разни избор).
Четири жици, DIY инсталација.
Вклучувајќи во еден комплет : Еден затворен монитор, еден отворено камера, адаптер, прирачник за корисникот, кабли.
Пакување детали : Боја кутија, 5 поставува во еден картон.
Површинска монтажа за следење и камера.
Следи димензија : 225(L)×168(W)×29(H)mm.
Камерата димензија : 105(L)×165(W)×33(H)mm.
Дата на Технологија·
Ноќно осветлување на далечина; повеќе од 2 метри
Се здобијат со контрола : Автоматски
Работна температура : -10℃-50℃
Осветлување : 0.1 Лукс
Камерата агол : 92 C степени, широк агол
Адаптер влезен напон : AC100-240 V, 50 Hz-60 Hz
Адаптер излезниот напон на струјата : AC14.5 V, 1200m A
Време на разговор губеа : 90-тите години
Следи време на чекање : на 30 години
Дисипација : стенд-бај
Релативна влажност : 10%-90% (RH)
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po .
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


За производот

Врата:
No
моќност:
15v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
IP Камера Интерфејс:
No
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Големина:
Other
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Материјал:
Други
боја:
Бела
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Број На Модел На:
Други
Екран Тип:
боја
Тип:
Затворен Машина
Водоотпорен:
Yes
Одговарање На Режимот:
Телефон
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
Други
Комплет За Конфигурација:
Внатрешен мониторинг
моќност:
Други

Слични предлози