• Одличната цена
  • Ново
Massager G место Вибратор Дилдо Зајакот Женски Возрасни Секс Играчка Водоотпорен Multispeed Massager #E015C#

Massager G место Вибратор Дилдо Зајакот Женски Возрасни Секс Играчка Водоотпорен Multispeed Massager E015C

 
DEN 112.32
DEN 101.00

Износ
Во продавницата.

1. Мастурбацијата : Модерен секс играчки, осамени досадно да се релаксираат телото и умот 2.Масажа : Тоа може да се користи за целото тело масажа, олеснување на замор, убавина, итн 3. Флерт : вибрации стимулирање на чувствителните делови на мажите и жените, либидото, помош 4.Додадете живот интерес, подобрување на секс апатија, подобрување на квалитетот на сексуалниот живот Материјал : ABS Водоотпорни перформанси : 100% Водоотпорни Работи бучава : Работно Време : >60 Минути Вметнете Должина : 6-Инчен Должина : 7-Инчен Ширина : 2.5 cm/0.98" Батерија : 2 x AA (не се вклучени) Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Стоката се испраќа по случаен избор, не може да избор на бои. Можеби и ќе ја испрати на иста боја, се надевам, ќе може да се разбере. 2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 x 7 инчен Multi-Speed Вибратор Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.


За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
OOTDTY
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Големина:
7 inch Multi-Speed Vibrator
Материјал:
ABS

Слични предлози