• Одличната цена
  • Ново
ORISSI Медицински Силикони Вибратор Кегел Топки Вибратор Секс Играчки Вагинален Топката се Стегне Помош Љубов Geisha Топката Бен Wa За Жена

ORISSI Медицински Силикони Вибратор Кегел Топки Вибратор Секс Играчки Вагинален Топката се Стегне Помош Љубов Geisha Топката Бен Wa За Жена

 
DEN 1199.52
DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Стил : Geisha Топка
Боја : Розева
Материјал : Силикон + Метал
Функција : Вагината Вежба
Големина : Како што е Прикажано Топка : 34x120mm 34x168mm 38x176mm
Функција : Водоотпорен
Тежина : околу 54g 91g 98g
Пакет : 3pcs/set Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Предлагам користи со lubriants


За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Стапче
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
ES012902
Бренд Име:
orissi
Материјал:
Силикони
Големина:
3PCS/LOT
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE

Слични предлози