• Одличната цена
  • Ново
5pcs Countersink Вежба Битови Постави Столарија Дупчење Дрво Алатка #5 #6 #8 #10 #12 со Хексадецимален месо тело

5pcs Countersink Вежба Битови Постави Столарија Дупчење Дрво Алатка 5 6 8 10 12 со Хексадецимален месо тело

 
DEN 290.40
DEN 174.00

Износ
Во продавницата.


BI0001687
Спецификација :
Бренд нови
Боја : како на сликата покажува
Црна chamfer вежба тело материјал : челик 45
Посебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка
Прилагодливи контра ракав длабочина со Ален клуч
Стандард хексадецимален месо тело е брза промена на компатибилен
Вежба и countersink завртки за дрво без менување на битови
Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew
Пет парче сет содржи битови за дупчење пилот дупките за завртки големини #5, #6, #8, #10 и #12
спецификација
Дијаметарот
на 0
Дијаметарот
на 1
Дијаметарот
на 2
Дијаметарот
на 3 Вкупна должина од 5# 1.87 mm 4.66 mm 7.2 mm 10мм 49.63 mm 6# 2.33 mm 4.25 mm 7.38 mm 10мм 56.57 mm 8# 2.74 mm 4.8 мм 8.12 mm 10мм 68.67 mm 10# 2.81 mm 5.17 mm 8.18 mm 10мм 68.84 mm 12# 3.53 mm 6.21 mm 9.89 mm 10.06 mm 70.5 mm
Пакет се вклучени :
5 x countersink вежба битови
1 x хексадецимален месо тело (други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Тип:
Countersink Вежба Малку
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Дрво
Должина:
49.63/56.57/68.67/68.84/70.5 мм
Број На Модел На:
Countersink Вежба Битови

Слични предлози