• Одличната цена
  • Ново
Висок квалитет на 5 m свила вештачки лисја природните листови зелена лозови листови се користат за декорација круна свадба колаж Божиќ вечерам

Висок квалитет на 5 m свила вештачки лисја природните листови зелена лозови листови се користат за декорација круна свадба колаж Божиќ вечерам

 
DEN 29.76
DEN 28.00

Износ
Во продавницата.

Тип : декоративни цвеќиња и garlands, облик Модел : A758 : цвеќиња производ прирачник Услови : 100% нови и високо квалитетни Материјали : Свила Боја : како што е прикажано. Големина : 0.5x1 cm / 1.5 * 2.5 см (1 cm = 0.39 in) Пакетот вклучува : 1 страна = 5 метри Употреба : роденден да испрати цвеќе, држејќи цвеќиња за да го испратите, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, цвеќиња фестивал, дома декорација! забелешка : Поради различни монитори и camcorders направи Мала светла боја, сите бои во вид. Ние гарантираме дека изглед, со Користење на т тој е совршено компатибилни. Ново во акции Цел Известување за Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по потврдувањето на плаќање освен празник. 2.ние сме испратени од страна на Кина пост, EMS, според вашиот избор при поставувањето на цел. 3. Ако не примите објект по 45 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе направиме се во наша моќ за да го реши проблемот. гаранција : 1. Сите предмети немаат причина да се вратат! Ние може да се направи вашите проблеми работат надвор. 2.предмети испратени погрешно, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по породувањето. Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3. за неисправни производи или неисправни, ве молиме да ги преземат слики или видео клипови, ни ги испратите назад или наплата по потврда


За производот

Големина:
5M
Цвет Стил:
Цвет String
Бренд Име:
DNNTRONG
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HI78
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Лист-форма

Слични предлози