• Одличната цена
  • Ново
Свадба Декорација Паун Корални Гранки Пластични Вештачки Растенија Суво Дрво M15

Свадба Декорација Паун Корални Гранки Пластични Вештачки Растенија Суво Дрво M15

 
DEN 84.48
DEN 62.00

Износ
Во продавницата.

Свадба Декорација Паун Корални Гранки Пластични Вештачки Растенија Суво Дрво Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Опашот на гранка корални вештачки растенија дрво за на свадба и за домашна декорација. Тоа е совршен за ресторан, хотел, музеи, цркви, кафуле, кујна, куќа, партиски и други декорација ; Повод : Велигден / Вечер / Партија / Свадба / Роденден Танцување / Бар / Home Декорација/ Спортски Фестивал / Плажа Дрво гранки само, вазна или други стаклени шишиња не се вклучени. Спецификации : Точка Име : Сушени Вештачки Засади Дрво Гранки Материјал : Пластични Боја : Кафе/Сино/Зелено/Бела (Изборен) Должина : 36cm/14.17 во (Прибл.) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Гранка (Нема мало пакет)


За производот

Бренд Име:
OOTDTY
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
5A507040913
Тип:
Дрво Гранки

Слични предлози