• Одличната цена
  • Ново
Flone Вештачки Голема Мраз Jade Core Симулација Пластични Цвет Лажни Цвет Гранка Букет Свадба Партија Дом Канцеларија Оркестарот Флорални

Flone Вештачки Голема Мраз Jade Core Симулација Пластични Цвет Лажни Цвет Гранка Букет Свадба Партија Дом Канцеларија Оркестарот Флорални

 
DEN 950.40

Износ
Во продавницата.


Flone Вештачки Голема Мраз Jade Core Симулација Пластични Цвет Лажни Цвет Гранка Букет
Свадба Партија Дом Канцеларија Оркестарот Флорални
Бренд : Flone
Цвет Име : Вештачки Голема Мраз Jade Core
Стил : Цвет
Материјал : Пластични цвеќиња
Повод : Свадба,Забава,Домашна
Боја : Како Се Покаже Во Слика
Вкупна должина : Околу 90cm
Пакетот вклучува :
3* 90cm Вештачки Голема Мраз Jade Core
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон
и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,
Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат. Ви благодариме
Ако цвеќиња што потврда е премногу долго за да се стави на вазна, може да се свиткани или намалување тоа како ви се допаѓа.
Овие доаѓаат спакувани како глави може да се тесни, па оставете ги во вазна и тие природно ќе се отвори,
или користете топла фен за коса, а воздухот ќе ги отворите.


За производот

Број На Модел На:
Вештачки Голема Мраз Jade Core
Бренд Име:
Flone
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Тип:
Вештачки Голема Мраз Jade Core

Слични предлози