• Одличната цена
  • Ново
1Pc на Велосипед Велосипед возење велосипед Зборуваше Рефлектор Безбедност Предупредување Светлина Тркало Пречник на Мисловните Планината

1Pc на Велосипед Велосипед возење велосипед Зборуваше Рефлектор Безбедност Предупредување Светлина Тркало Пречник на Мисловните Планината

 
DEN 42.72
DEN 37.00

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет Светла рефлексивни серија на производ, далечната директна светлина назад кон светлината одраз принцип според светлината,денот или ноќта обратна имаат добри оптички ефект на зрачење.Тоа само има боја и во текот на ноќта под услов расејување на светлината, е во сила,како одраз на телото бојата на светлината,така што возилото може лесно да најдете на возачот,како одраз на добро предупредување за акција. Карактеристики : Светла рефлексивни серија на производ, високо квалитетни материјали. Високо рефлективна, даде силен одраз под светлината зрачење. Нема батерии, може да се користи за долго време, сонцето и дождот се достапни. Одговара на сите стандардни зборуваше неверојатно едноставно да се прикачи. Лесен за инсталација и лесен. Спецификација : Функција : Брзо одбивање, Предупредување (БЕЗ батерија ,само ја рефлектираат светлината) Материјал : Пластични Големина : стан.7cmx3.5cmx0.7cm//2.76"x1.38"x0.28" Боја : Бела, Жолта Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Зборуваше како Одраз на Состојба (без мало пакет)


За производот

Монтажа Сместување:
Тркала Краци
Број На Модел На:
2S11090-W
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
QILEJVS
сертификација:
Никој
Материјал:
Големина:
Функција:

Слични предлози