• Одличната цена
  • Ново
2017 Нов РИЗИК 1-1/8 MTB Планина Патот Велосипед Слушалки Топ Кап Алуминиум Легура 7075 CNC Велосипед Матични Капа Велосипедизам Велосипед Додатоци

2017 Нов РИЗИК 1-1/8 MTB Планина Патот Велосипед Слушалки Топ Кап Алуминиум Легура 7075 CNC Велосипед Матични Капа Велосипедизам Велосипед Додатоци

 
DEN 192.00
DEN 144.00

Износ
Во продавницата.

Детали: Материјал : Алуминиум Легура + Челик Гром Спецификации : 1-1 / 8 "Тежина : Околу 9.2 g / парче Боја : Црвена / Црна / Сино / Зелено Погоден за : 28.6 mm управува цевки/произлегува Пакет : 1 x слушалки капа; 1 x 304 од не' рѓосувачки челик завртка


За производот

Материјал:
Алуминиум легура
Создаден Diamete:
28.6 mm
Висина:
28.6 mm
Надворешен дијаметар:
28.6 mm
Бренд Име:
Ризик
Тежина:
About 9.2 g / piece
Број На Модел На:
ZYZ-888
Големина:
28.6mm
Име:
слушалки капа
боја:
16 бои
Пакет:
1 x Слушалки Капа; 1 x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка
одговараат за:
28.6 mm Управува Цевки/Произлегува
Тип На Единица:
парче

Слични предлози