• Одличната цена
  • Ново
29 отворите за вентилација Велосипед Шлем MTB Ultralight Велосипед Шлем Велосипедизам Шлем Мажи Жени Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta AC0203

29 отворите за вентилација Велосипед Шлем MTB Ultralight Велосипед Шлем Велосипедизам Шлем Мажи Жени Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta AC0203

 
DEN 906.24
DEN 861.00

Износ
Во продавницата.

29 отворите за вентилација Велосипед Шлем MTB Ultralight Велосипед Шлем Велосипедизам Шлем Мажи Жени Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta AC0203 Опис Спецификации : Материјал : PC+EPS Меур Боја : 7 Бои, Големина : Една Големина(57cm-63cm) Нето Тежина : Околу 200g отворите за вентилација : 29 отворите за вентилација Функција : Integrally-украсениот Пакет се Вклучени : 1piece×29 отворите за вентилација Велосипед Шлем
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress.
Ние прифаќаме alipay тука.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.


За производот

Тежина (g):
200g
сертификација:
CE
Бренд Име:
sonicworks
Тип:
Ultralight Шлем
Големина:
57cm-63cm
Број На Модел На:
AC0203
Отворите За Вентилација:
> 20
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Материјал:
PC+EPS Меур
Материјал:
PC+EPS Меур
боја:
7 Бои
Големина:
One Size(57cm-63cm)
Нето тежина:
Околу 200g
Отворите За Вентилација:
29 Отворите За Вентилација
Функција:
Integrally-украсениот
Пол:
мажи жени
Type1:
capacete da bicicleta
Type2:
Велосипедот Шлем

Слични предлози