• Одличната цена
  • Ново
Велосипедизам Велосипед Делови на Велосипед Чудак карбонски влакна велосипед чудак crankset Јаглерод Чудак Патот велосипедизам Accessaries BCD130 175mm

Велосипедизам Велосипед Делови на Велосипед Чудак карбонски влакна велосипед чудак crankset Јаглерод Чудак Патот велосипедизам Accessaries BCD130 175mm

 
DEN 5232.00
DEN 4186.00

Износ
Во продавницата.

За Патот Велосипед Чудак
Материјал : Јаглерод Влакна
Ткаат : 3 K
Боја : 3 K сјај црна
5 Фати ( завртка дупки)
Тежина : Околу 570g±10g
Оска : BB10
Големина : 175mm
BCD : 130mm
Синџир линија : 43.5 mm
Брзина на пренос : 2 X11 S / 2 X10 S
Предложи spindie : плоштадот 110.5 mm ИЗИДА-108mm


За производот

боја:
патот јаглерод чудак
Употреба:
Патот Велосипеди
категорија:
Чудак
Бренд Име:
FUNDA ПРО
Материјал:
Јаглерод Влакна
Чудак Должина:
175mm
Chainwheel Заби:
44-52T
Број На Модел На:
јаглерод чудак

Слични предлози