• Одличната цена
  • Ново
Мото Велосипед Заштитна Windproof Dustproof Мажите Велосипедизам Жените Eyewear

Мото Велосипед Заштитна Windproof Dustproof Мажите Велосипедизам Жените Eyewear

 
DEN 819.36
DEN 574.00

Износ
Во продавницата.


Ветер и песок доказ мотоцикл Очила за заштита на вашите очи
Материјал : Висока јачина PC леќа
Impat отпор
Функција : возење Велосипед , Мотоцикл возење
Нарачки ќе бидат испратени во 3 работни денови
Пакет се вклучени : Очила + ткаенина за Чистење


За производот

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
TOPSPORTS
Број На Модел На:
TS030
Оптички Леќи Атрибут:
Windproof sandproof
Леќи Материјал:
Поликарбонат
рамка боја:
Повеќе
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
80.18 mm
Пол:
Унисекс
Леќа Ширина:
137.85 mm
Функција:
Возење велосипед ,мотоцикл windproof sandproof
Функција:
големо влијание
Материјал:
Висока јачина PC
Тежина:
72G

Слични предлози