• Одличната цена
  • Ново
2017 Сите Црна Врвен Квалитет Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Про Тим Трка Намали Лесни за Лето Кул Велосипед Облека

2017 Сите Црна Врвен Квалитет Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Про Тим Трка Намали Лесни за Лето Кул Велосипед Облека

 
DEN 998.88
DEN 849.00

Износ
Во продавницата.


2017 Сите Црна Врвен Квалитет Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Про Тим Трка Намали Лесни за Лето Кул Велосипед Облека Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. 2. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси. 3. Скриени пред патент. Изберете големина : Ние може да се испрати на мешани големина за вас.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
AOGDA
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот
Број На Модел На:
CQ-171
Сезоната:
Лето,На Пролет
is_customized:
Yes

Слични предлози