• Одличната цена
  • Ново
Црвено Долг Ракав Чипка Вечерни Фустани Партија Сатен Жените Матурска Beaded Формално Вечер Фустани Фустани облека де соаре longue

Црвено Долг Ракав Чипка Вечерни Фустани Партија Сатен Жените Матурска Beaded Формално Вечер Фустани Фустани облека де соаре longue

 
DEN 6912.00
DEN 6221.00

Износ
Во продавницата.За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
EV
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
shpitsa
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Слични предлози