• Одличната цена
  • Ново
Реалната Слика од Тебе Боја Chiffon линија Beaded Душо Висока ниска 2018 долго Вечер Партија Фустани

Реалната Слика од Тебе Боја Chiffon линија Beaded Душо Висока ниска 2018 долго Вечер Партија Фустани

 
DEN 6000.00
DEN 4020.00

Износ
Во продавницата.


1. *Неколку предмети кои не се покажува назад детали, и тие ќе бидат патент назад. Ако ви се допаѓа чипка-up или на друго место, ве молиме љубезно кажете ни во времето.
2. Ако сте од Бразил или Ангола или Аргентина или Чиле , ве молиме да ми даде вашата CPF во полето за пораки кога се стави ред, без него, не можеме да го испратите вашиот Парцела.
Реалната Слика од Тебе Боја Chiffon линија Beaded Душо Висока ниска 2017 долго Вечер Партија Фустани
A : Можете да изберете стандардна големина од нашата големина табелата подолу :
Б : Ако сакате custom size, ве молиме погледнете подолу мерења форма :


За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Menoqo
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IMG_8213
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Слични предлози