• Одличната цена
  • Ново
Tanpell backless вечерни фустани црна оглавник ракави издржам воз сирена gown жените sequins партија формално долго вечер фустан

Tanpell backless вечерни фустани црна оглавник ракави издржам воз сирена gown жените sequins партија формално долго вечер фустан

 
DEN 3624.00
DEN 2174.00

Износ
Во продавницата.


Tanpell backless вечерни фустани црна оглавник ракави издржам воз сирена gown жените sequins партија формално долго вечер фустан


За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
tanpell
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер,Свила,Spandex,Најлон,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Ткаенина Тип:
sequin
Број На Модел На:
Дванаесет милиони осум сто педесет и осум илјади двесте седумдесет и осум
Половината:
Природни
Повод:
Сезоната:
Стил:
Назад Детали:

Слични предлози