• Одличната цена
  • Ново
Црна Вечерни Фустани 2018 Чипка Рака Прават Жените се Облекуваат Чај-Должина со Долги Ракави Abendkleider Abiye Партија Формално Пром Фустан

Црна Вечерни Фустани 2018 Чипка Рака Прават Жените се Облекуваат Чај-Должина со Долги Ракави Abendkleider Abiye Партија Формално Пром Фустан

 
DEN 4320.00
DEN 3456.00

Износ
Во продавницата.


Црна Вечерни Фустани 2018 Чипка Рака Прават Жените се Облекуваат Чај-Должина со Долги Ракави Abendkleider Abiye Партија Формално Пром Фустан
* Фустан Материјал : Чипка+Beaded * Назад Дизајн : Патент , но ако ви се допаѓа други , pls контактирајте ме. *Вечерните Фустани Направи многу Згодна во Paty . *Линија, форма,исклучување на рамо. *Ние обезбеди сопствен големина и боја услуга бесплатно,ако треба,pls не двоумете се да контактирате со нас. *Фустанот не вклучувајќи и други Додатоци. *Само за вас ,Не Пропуштаат!
1. Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат . Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Нема две токму истата остава во светот. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Ви благодариме за вашиот undertstanding. 2. Фустанот не вклучува било accessaries како што превези, ракавици, petticoat внатре и така натаму. Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас! 3. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. 4. Фустан може да се направи во сопствени големина, боја, дизајн. Ние силно препорачуваме да најдете професионален се прилагоди за да се измери за вас внимателно по Обичај Мерења Упатство пред купување на gown онлајн. 5. Нема готови било фустан. Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 10-15 работни дена (Итни налози, освен) . 6. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD cscreen, боја разлика не може да биде избегнат, па ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат excetly исто како и слики што го видов, ве молиме да се разбере. Ако сте многу многу строги во боја, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ги нарачате. Ви благодариме.
Можете да изберете стандардна големина од нашата големина на табелата подолу, или можете да ни понудат свој детални мерења како и на форматот што е прикажано подолу. За Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел. 1. Биста : Cm/2 Инчи. Половината : См/3 Инчи. Колковите : Cm/4 Инчи. Шупливи До Подот Без Пета : Cm/5 Инчи. Природна Висина : Cm/6 Инчи. Висина на високи Потпетици : Cm/7 Инчи. Фустан Затворање(Патент или Чипка?) : (Обично ние recommand Чипка) 8. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. од нашите Боја Шема) : Боја БР. # 9. Носат Датум : 10. Оваа венчаница треба petticoat, дали треба еден? Да или Не
Методите на плаќање што се прифати Western Union, Money Gram, Пари Booker, Master Card, VISA и така натаму. Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи исплата.
Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони. Најефикасен курир ќе се применува. На пример Дестинација за Време на Испорака Такси Онлајн Следење на EMS САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија и 7-10 работни дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 8-15 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји DHL САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија 3-5 дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 4-6 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји ТНТ Австралија, Нов Зеланд 3-5 дена Види Цена Каталог Вие Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во intem цена или превозот цена. Овие трошоци не продавачот одговорност. Обично пишуваме ниска цена за да се избегне царинската за вас, но некои земји се многу строги со ова. Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
VBu5
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни

Слични предлози