• Одличната цена
  • Ново
10pcs DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ,Kingrate GPH212T5L UVC 10W загрејте противобактериен светилка.

10pcs DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ,Kingrate GPH212T5L UVC 10W загрејте противобактериен светилка.

 
DEN 5616.00

Износ
Во продавницата.

W : 10 W Должина : 212 mm База : B16 База Опис : 4 Pin Single Ended (B16) Qtz. OD : 15 mm


За производот

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Просечен Живот (часот):
10000
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
10000
Бренд Име:
Amayadx
Број На Модел На:
GPH212T5L
Карактеристики:
UV

Слични предлози