• Одличната цена
  • Ново
INSTANTARTS Симпатична Животно Мачка Училиште Кеси за Девојки Мали Градинка Бебе Рамо Книга Торба Деца Сина Тексас Печати Schoolbag

INSTANTARTS Симпатична Животно Мачка Училиште Кеси за Девојки Мали Градинка Бебе Рамо Книга Торба Деца Сина Тексас Печати Schoolbag

 
DEN 479.52
DEN 360.00

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
Ние имаме многу видови на багаж покрива,
ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,
можете да контактирате со нас,
ние можеме да ви испратиме линк за да купи.
ви благодариме.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 4. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Повратни информации 1. 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 2. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин. 3. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 4. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.


За производот

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Должина:
17cm
Бренд Име:
instantarts
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
23cm
Објектот Ширина:
6cm
Број На Модел На:
E
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Тежина:
150g
Тип:
Гласник Торба
Точка име :
preschooler студентите мини училиште bookbags
дизајн:
мини деца да satchel
Тип:
децата на мала книга торба
боја:
Црна

Слични предлози