• Одличната цена
  • Ново
GT1752S 28200-4A101 турбо 733952-5001S 733952-0001 733952 Турбополнач За КИ НА SORENTO D4CB 2.5 L CRDI 2002 - 140HP

GT1752S 28200-4A101 турбо 733952-5001S 733952-0001 733952 Турбополнач За КИ НА SORENTO D4CB 2.5 L CRDI 2002 - 140HP

 
DEN 9052.80
DEN 7967.00

Износ
Во продавницата.

GT1752 S 28200-4 A101 дизел мотор автобус автомобил турбополнач одговара за Hyundai Брз опис
Тип На Објект
Воздухот Дози
Стоковните
Турбополнач
Модел GT1752 S
Дел Број 282004 A101
ОЕМ 28200-4 A101
Примена
за Hyundai
Моторот
D4 CB 2.5 L
Година
2002-
Тежина
7 KG
Големина
30*25*20
Материјал
К18 окно
Пакет
Хартија Krabičkách ,Дрвени Случај
Превозот
Од експрес, воздух или море
Примерок
на располагање
MOQ
1pc/5pcs
Бренд
hncactus
Детален опис
Слики :
Пакет :
Превозот Методи :
Зошто да изберат нас?
1. Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач
2. Висок квалитет (Помина со голема брзина, рамнотежа тест) и конкурентна цена
4.За време на испорака
5.Задоволување на по-продажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време
6.Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш, да се подобри ефикасноста
7.ОЕМ и ODM е прифатена (Зависи од клиентите цел количество)
8.Пакување метод : картонска кутија за пакување, неутрален пакување, дрвени пакување или како клиенти бараат
9.Водечките време : 7 работни дена по приемот на уплатата
10. Примерок Цел е прифатена
Нашите повратни информации :
Нашата услуга :
1.Ние одговори на прашања во рок од 24 часа
2.За OEM услуги,испорака трае 20 до 40days во зависност од моделот
3.За ODM услуги,нашите MOQ е 1 парче
4.ОЕМ Стандард
5.Конкурентна цена
6.Квалитет гарантиран
7.Навремена испорака
Нашите контакти : Мис Дорис Henan Кактус Увоз & Извоз Trading Co., Ltd. Тел : 0086 371 86610699 Skype : hncactus


За производот

Материјал:
Железо
Број На Модел На:
GT1752S
Бренд Име:
HNCACTUS

Слични предлози