• Одличната цена
  • Ново
Алуминиум легура еден-споено експлодирам Депонија вентил за Хонда Граѓански и Jade 1.5 Т моторот. Savanini Висок квалитет

Алуминиум легура еден-споено експлодирам Депонија вентил за Хонда Граѓански и Jade 1.5 Т моторот. Savanini Висок квалитет

 
DEN 6475.20

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
1. Применлив модел : Хонда Нови Граѓански(2016-2017) 1.5 Т и Жад(2016-2017) 1.5 Т мотор
2.Заштитете го вашиот Turbo
3.Фалсификувани Aluminiu Легура
4.Површината тешко anodize-боја, отпорност на корозија и никогаш не ' рѓа
5. Директни болт без да се грижите за check-мотор светлина
Вовед
Токму Тип : според оригиналната педалата големина,во близина на origianl експлодирам Вентил, не се лизга, прекрасен изглед
Материјал : изберете совршен aluminiu легура protecked од ' рѓа.
Посебна карактеристика :
Депонија вентил за полнење : Алуминиум материјал, Површината passivation, ЛОГОТО користење на CNC
maching. По вистински возило тестирање, BOV работи stablly, нема штета да оригинални автомобил, мотор, нема
истекување за bov, не се светли, јасни и распеана звук!


За производот

Поставување на Возило:
Turbo
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Граѓанско-Година:
До 2015
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Savanini
Специјални Функции:
заштитете го вашиот turbo
Хонда Модел:
Граѓански
боја:
Црна и зелена
Тип:
турбо зголемете
Автомобил Направи:
Хонда
Специјални Функции:
заштитете го вашиот turbo
Гаранција:
3 година
Големина:
Standard

Слични предлози