• Одличната цена
  • Ново
ЗАКОНСКА Нови Пристигнување Популарен Стил на Мажите Трчање на Отворено Џогирање Патики Чипка Машки Спортски Чевли Удобни Спортски Чевли

ЗАКОНСКА Нови Пристигнување Популарен Стил на Мажите Трчање на Отворено Џогирање Патики Чипка Машки Спортски Чевли Удобни Спортски Чевли

 
DEN 2366.40
DEN 1420.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Kindest и Важни Информации :
Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери нозете должина (од пета до пети), а потоа треба да се обрне повеќе внимание на нашата големина на табела. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата големина на табела. Конечно, може да одлучи што големината ќе го купите. Нашата Компанија
Ние сме чевли производителот од 1995 година.
Нашите Производи
Ние може да ви понуди квалитетни чевли кои се producted
од страна на нашите квалификувани работници со нивните врвен техника.
Бенефиции ќе добиете
1.Може да се купи нашиот квалитет чевли со многу конкурентна цена.
2. Ние би можеле да се воспостави добри односи едни со други и да стане
добри пријатели засекогаш.
Плаќање :
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
3. Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html, тоа може да ви помогне. Превозот : 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови). 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките 1-3 работен ден. Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Наредби мора да бидат поставени од страна на 5 попладне EST или тие ќе одат на следниот ден е бизнис. 3. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 4. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети. 1. Предмети може да биде вратена во рок од 3 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но секако ние ќе ги провери сè внимателно од производи за пакување и се потврди тоа е во добра состојба. Ако случајно се, ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект. 2. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода штета која тешко за нас да го продаде повторно. Позитивни Повратни информации и Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно пост позитивна повратна информација за нас. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Ви благодариме!


За производот

Чевли Големина:
8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Технологија:
dmx
Бренд Име:
Законска
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Функција:
стабилност
Insole Материјал:
ЕВА
Применливи место:
Хард Суд
Горниот Материјал:
Крава Сплит+СТП+Ткаенина
Функција:
Дише
За Растојание:
Маратон(>40km)
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Ниво На Пракса:
Почетник
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
33779
Стил:
Мажите трчање

Слични предлози