• Одличната цена
  • Ново
Производство T5 навистина бескрајни полиуретан времето појас/рака

Производство T5 навистина бескрајни полиуретан времето појас/рака

 
DEN 988.80

Износ
Во продавницата.


Карактеристики на интерфејсот зона е врз основа на термопластични со отворањето на прстен со појас, би можело да биде поврзано во ринг со која било должина. Мулти-интерфејс површина може да се направи жила да го издржат притисокот. Интерфејс со за пренесување цели, особено кога моќта оценка на околности, може да произведе различни користи, заби појас, и во прилог на различни рамки капак.
Постојат различни појас со core опција, како што Kevlar јадро, високо флексибилни core (HF) Високи Перформанси (HP) и високи перформанси и висока цврстина (HPF)
Може да обезбеди повеќе од должината на поврзување прстен 400 mm, СТП појас.
Thinckess и забите теренот на СТП времето појас
Modle
Појас Thinckess(mm)
Забите на теренот (mm)
Modle
Појас Thinckess (mm)
Забите на теренот (mm)
HTD 3 M
2.4
3
ATN10
4.5
10
СПИ 3 M
2.4
3
BAT10
4.5
10
HTD 5 M
3.6
5
ATK10
4.5
10
СПБ, 5 M
3.4
5
HTD 20М
13.2
20
RPP 5 M
3.5
5
AT20
8
20
HTD 8 M
6
8
ATN20
8
20
СПИ 8 M
5.3
8
T5
2.2
5
RPP 8 M
5.5
8
TG5
2.2
5
Производство на линија
Нашите места


За производот

Ширина:
10mm
Должина:
Other
Број на Компјутери:
1pc
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Број На Модел На:
T5
Тип:
времето појас
Материјал:
PU

Слични предлози